Duben 2011

then I kiss your eyes and thank God we're together, and I just wanna stay with you, in this moment forever, forever and ever.

30. dubna 2011 v 11:33 | jeanny |  monday → sunday

opět se ozývám po dlouhé odmlce. omlouvám se. ale opravdu toho mám hodně. buď jsem ve škole, nebo jsem s Oliverem, nebo doma dělám věci do školy a nebo spím. na nic jiného poslední dny nemám vůbec čas. na jednu stranu jsem ráda, ale na druhou... asi bych potřebovala trochu zbrzdit. sednout si s hrnkem kakaa (jako včera asi v 11 večer, kdy jsem si konečně mohla dovolit vydechnout) a jen tak čumět do blba a poslouchat své oblíbené písničky.

tenhle víkend budu mít opět nabitý k prasknutí. zítřek celý odpadá, protože budu od rána s Oliverem. takže dneska musím stihnout vyčesat mého pejska (jak já to nesnáším, zabere mi to vždy půl dne), jet se podívat na Oliverův zápas, napsat seminárku, čtenářák a ještě se naučit francouzštinu na pondělí. může mi někdo vysvětlit jak to asi mám za jeden jediný den stihnout??!! vidím to tak, že všechno budu psát dneska v noci a ještě v pondělí, protože v úterý to musím všechno odevzdat. zešílím.

ale abych si jen nestěžovala a nekňourala nad svými problémy.

s Oliverem je všechno tak úžasný. přesně tak jak to má být. pořád si máme co říct i přes to že jsme spolu každý den a když spolu zrovna nejsme tak si neustále píšeme. dá se říct, že mobil nedám pomalu z ruky, chodím s nim pomalu i spát. každý den jsem z něj víc a víc nadšenější, každý den mě překvapí něčím novým a i když jsem pokaždé přesvědčená že víc než ho miluju nyní ho milovat už nemůžu, další den mám pocit že ho miluju ještě víc.

včera na mě opět čekal před školou. šli jsme do města na točenou zmrzlinu a pak seděli na lavičce na náměstí a neustále se něčemu smáli. pak začalo trochu pršet, tak jsme šli do jedné cukrárnokavárny kde jsme si dali čajík a já strašně dobrou palačinku se šunkou, sýrem a ananasem. pak jsem musela jet domů. a Oliver se učit na zkoušky. už aby byly prázdniny...

taky se chystáte zítra líbat pod třešní?? :)))

jeanny


ak hľadáš princeznú, správaj sa ako princ, pretože pre vola sa nájdu iba kravy.

22. dubna 2011 v 17:35 | jeanny |  monday → sunday
poslední dobou toho mám strašně moc. mám pocit že učitelé se zbláznili a já nevím co mám vlastně dělat dřív. šílím z toho. kreslit, kreslit, psát seminárky, dělat čtenářák, kreslit, kreslit, učit se francouzštinu, kreslit, kreslit.. a pořád dokola. do toho ještě Oliver, na kterého bych si udělala čas prostě kdykoliv! nebudu ho přeci zanedbávat kvůli škole..
díky tomu, že mi Oliver dneska brzy ráno opět odjel do Prahy do školy, jsem byla nucená si najít nějakou zábavu. the sims. nevím jak jsem k tomu přišla, hry jako takový nesnáším (považuju je za zbytečný a zcela bezvýznamný žrouty času) a teď jsem skorozávislá na téhle kravince. ne dobře, baví mě to....


zamilovala jsem si jí...

včerejší den jsem strávila s Oliverem. byli jsme se projít do parku u lázní. smáli jsme se asi 50tiletý ženský co neuměla jezdit na kole, seděli na lavičce nebo ve trávě plný bílých kvítků a fotili se. kdybych nebyla rozhodnutá zůstat zde anonymně, určitě bych se s váma s tou hromadou společných fotek podělila.

dnešní a zítřejší den budu nejspíše trávit hraním the sims (velice pravděpodobně), psaním seminárky(taky dost pravděpodobně), koukáním na filmy a procházkama s mým pejskem. a v neděli a v pondělí budu opět s ním.

užívejte si krásného počasí a volna.

jeanny


every day i spend with you is the new best day of my life.

16. dubna 2011 v 10:41 | jeanny |  monday → sunday

Musím říct, že sama sebe opravdu překvapuju. ne, že bych snad nikdy neporušila nějaká pravidla, nebo něco neprovedla, to ano, ale to co jsem udělala v pátek pro mě vždycky bylo tak nějak.. zakázané. ale co bych kvůli Oliverovi neudělala ...

tak já vám to teda řeknu. v pátek jsem nešla do školy. tak. a je to venku. vlastně mi k tomu nahrála shoda okolností. ve čtvrtek jsem byla doma, protože mi nebylo dobře a v pátek místo aby maminka byla doma, odjela do práce. tak jsem si řekla, že místo toho, abych se pachtila do školy na otravný hodiny a ještě otravnější tělák, že prostě pojedu za Oliverem. neříkám že jsem z toho neměla tak trochu "divný"pocit, protože jsem tohle vážně nikdy neudělala, ale jak říkám...

pro lásku všechno. a pro Olivera ještě víc.

nicméně toho opravdu nelituju. byl to další nejlepší den do sbírky dnů strávenými s Oliverem. najedli jsme se spolu, seděli naproti sobě a povídali jsme si, nebo jsme leželi v jeho postýlce a povídali jsme si.. je neuvěřitelný jak moc si rozumíme a že si pořád máme o čem povídat. pořád tomu tak nějak nemůžu uvěřit že ho mám. štěstí. že mám Olivera. fascinuje mě, jak před ním dokážu mluvit úplně o všem, o věcech které jsem nikdy v životě nikomu neřekla, nebo jsem nikdy nenašla někoho, kdo by mě chápal a viděl to stejně.
nejhorší pro mě je, když musím nastoupit do vlaku který mě od něj odveze do města které tak nesnáším.

přála bych si být s ním pořád...

a miluju čaj který mi vždycky uvaří.

před sebou mám zítřek, který opět strávím celý den u něj společným papáním, povídáním si a mazlením. není nic krásnějšího než být s ním.

doufám že i vy se máte krásně.

jeanny


když skočíš ty, já také...

9. dubna 2011 v 21:16 | jeanny |  monday → sunday
jsem nemožná ...

omlouvám se vám, že jsem nebyla schopná se ozvat dřív, ale nemám čas. buď jsem ve škole a nebo s Oliverem. což je každý den. domů jezdím kolem 7 hodiny, připravím se do školy, píšu si s Oliverem (i když to vlastně dělám průběžně celý den..) a jdu spát. na nic víc není čas.

už jsem říkala že jsem na něm závislá??? ...


mám se krásně.

tak krásně jak jsem se už hodně dlouho neměla (kdybych to měla počítat tak po půl roce..). z Olivera jsem každým dnem okouzlená víc a víc. je neuvěřitelný jak moc si s ním rozumím. nejkrásnější je, když mi něco řekne a bláhově si myslí, že to je třeba trapný, nebo to nepochopím (jako třeba s tím namáčením rohlíku do polívky ..) a nakonec zjistíme že to tak máme stejně. strašně mě baví vedle něj jen tak ležet, nebo ho držet za ruku, procházet se a povídat si o všem možným. jsem šťastná za to že je jaký je. opravdu neznám hodnějšího člověka.

strašně ho miluju.

omlouvám se, ale po dnešním dni stráveném s ním nějak nenacházím ty správná slova k vyjádření toho jak krásně mi je a jak jsem šťastná že ho mám. troufnu si říct, že jsem v životě nepotkala někoho jako je on. miluju na něm úplně všechno. dokážu si vybavit každý detail jeho obličeje, těla.. to jak vtipně vykulí očka, když se něčemu diví, nebo jeho xichtík když ho něčím vyprovokuju..

dnes končím, nemám slov

jeanny


i miss you.

2. dubna 2011 v 11:22 | jeanny |  monday → sunday
nesnáším když se s někým musím loučit. a nesnáším když mi někdo chybí.

je sice pravda že bych spíš měla být ráda že se s Oliverem musím loučit "pouze" na tři dny tak jednou-dvakrát do měsíce, protože mi odjíždí do Prahy do školy, to ovšem neznamená že by mi chyběl o něco méně. chybí mi strašně moc. za ten měsíc jsem si zvykla s ním být každý den minimálně hodinu. také je pravda že jsem vždy měla vztahy spíše víkendové. vždy za to mohla buď škola a nebo práce. škola v tomhle případě byla ještě dobrá, protože i pro toho druhého existovaly prázdniny. práce už byla horší. a ta Nejmenovaného ještě daleko horší než si dokážete představit. takže bych vlastně měla být šťastná. ale znáte to... dokud to neznáte, tak si říkáte " však to nic není, to v pohodě vydržím " ale jakmile si zvyknete na něco úplně jiného těžko se zvyká na to když vám má odjet.
připadám si bez něj jako tělo bez duše. strašně se nudím a strašně pomalu mi to utíká.

... vím, že bych na něm neměla být tak závislá, ale nějak.. se mi to nedaří. všechno na co se zmůžu je to, abych si napatlala masku na xichtík, přelakovala nehty, pouštěla si filmy a nebo Evropu 2 ... sakra, sakra, sakra. jde to se mnou z kopce.

Oliver = závislost
ale abych si pořád jen nestěžovala...

... od rána mám takovou divně poťouchlou náladu. když jsem se ráno probudila a viděla že venku svítí sluníčko vzpomněla jsem si na léto. ještě jsem se chvíli válela v posteli se sluchátkama v uších a v devět hodin jsem dobrovolně vstala (žádná scéna jako v Mezi námi děvčaty.. :D), vzala mého pejska a šla se projít. naši i s bráchou odjeli nakupovat, takže jsem sama doma. jak já to miluju. miluju tu svobodu. miluju to, že jsem tu sama a můžu si dělat cokoliv se mi zachce.. otevřela jsem si okno dokořán, jak to dělám vždy když začíná být teplo, pustila si rádio, udělala kuličky s mlíkem a je mi fajn. nic mi nechybí.

ok. kecám. chybí mi Oliver ...

mimochodem včera po tom, co jsem si četla článek v časopise, jsem si stáhla film Bestie Karla. viděli jste ho někdo?? já mám tenhle druh filmů (a knížek) ráda, i když mě to děsí. včera jsem skoro ani nemohla usnout. tohle byl asi ten nejbrutálnější film jaký jsem viděla. kam se hrabe Mlčení jehňátek (můj oblíbený film..) ....

doufám že máte hezký víkend.

jeanny