ak hľadáš princeznú, správaj sa ako princ, pretože pre vola sa nájdu iba kravy.

22. dubna 2011 v 17:35 | jeanny |  monday → sunday
poslední dobou toho mám strašně moc. mám pocit že učitelé se zbláznili a já nevím co mám vlastně dělat dřív. šílím z toho. kreslit, kreslit, psát seminárky, dělat čtenářák, kreslit, kreslit, učit se francouzštinu, kreslit, kreslit.. a pořád dokola. do toho ještě Oliver, na kterého bych si udělala čas prostě kdykoliv! nebudu ho přeci zanedbávat kvůli škole..
díky tomu, že mi Oliver dneska brzy ráno opět odjel do Prahy do školy, jsem byla nucená si najít nějakou zábavu. the sims. nevím jak jsem k tomu přišla, hry jako takový nesnáším (považuju je za zbytečný a zcela bezvýznamný žrouty času) a teď jsem skorozávislá na téhle kravince. ne dobře, baví mě to....


zamilovala jsem si jí...

včerejší den jsem strávila s Oliverem. byli jsme se projít do parku u lázní. smáli jsme se asi 50tiletý ženský co neuměla jezdit na kole, seděli na lavičce nebo ve trávě plný bílých kvítků a fotili se. kdybych nebyla rozhodnutá zůstat zde anonymně, určitě bych se s váma s tou hromadou společných fotek podělila.

dnešní a zítřejší den budu nejspíše trávit hraním the sims (velice pravděpodobně), psaním seminárky(taky dost pravděpodobně), koukáním na filmy a procházkama s mým pejskem. a v neděli a v pondělí budu opět s ním.

užívejte si krásného počasí a volna.

jeanny

 


Komentáře

1 Anika Anika | Web | 24. dubna 2011 v 13:29 | Reagovat

tyhle velikonoční prázdniny jsou snad nejlepší, co kdy byly! naše škola má teď ještě v úterý a v pátek volno :)
píšeš, že pořád kreslíš a kreslíš-jsi na nějaké škole s tímhle zaměřením? :)
a ta písnička je prima :)))

2 Ev. Ev. | Web | 24. dubna 2011 v 13:53 | Reagovat

Sims je v pohodě :D. Tak ho aspoň popiš :D :), když sem nedáš foto. Měla bych si stáhnout nějaký film už sem se dlouho na nic nekoukla.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama